ବିରାଟଙ୍କ ପରେ ଅବସର ଘୋଷଣା କଲେ ରୋହିତ ଶର୍ମା

0

ଶନିବାର ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷ ଫାଇନାଲରେ ବିଶ୍ୱକପ ଜିତିବା ପରେ ସେ ଭାରତ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଟି -୨୦ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟରୁ ଅବସର ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି।

ରୋହିତ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଟେଷ୍ଟ ଏବଂ ଦିନିକିଆ ଫର୍ମାଟରେ ଭାରତ ପାଇଁ ଖେଳିବା ଜାରି ରଖିବେ କିନ୍ତୁ ସ୍ୱଳ୍ପ ଫର୍ମାଟରୁ ପଛକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସାଥୀ ବିରାଟ କୋହଲି ମଧ୍ୟ ଭାରତ ପାଇଁ ଟି -୨୦ କ୍ରିକେଟରୁ ଅବସର ଘୋଷଣା କରିବାର କିଛି ସମୟ ପରେ ରୋହିତଙ୍କ ଘୋଷଣା ଆସିଛି।

“ବିଦାୟ ନେବା ପାଇଁ ଭଲ ସମୟ ନାହିଁ ବୋଲି ରୋହିତ ମ୍ୟାଚ୍ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଭାରତର ଐତିହାସିକ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟି -୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ ଟାଇଟଲ୍ ବିଜ ପରେ ସେ କହିଥିଲେ। \” ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ରୋହିତଙ୍କ ଟି -୨୦ କ୍ୟାରିୟରର ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ସମାପ୍ତିକୁ ଚିହ୍ନିତ କରିଛି, ଯେହେତୁ ସେ ଏହାକୁ ବିଶ୍ୱକପ୍ ବିଜୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଅନ୍ୟ ଏକ ସହିତ ଶେଷ କରିଥିଲେ।

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୩୦।୬: ସେହି ୧୭ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ରୋହିତ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଭାବରେ ଅଦୃଶ୍ୟ ଉଚ୍ଚତାକୁ ଉଠି ଟି ୨୦ ରେ ଭାରତ ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ରନ୍ ସ୍କୋରର ଭାବରେ ହାରାହାରି ୩୨.୦୫ ରେ ୧୫୯ ଟି ମ୍ୟାଚରୁ ୪୨୩୧ ରନ୍ ସ୍କୋର କହିଛନ୍ତି। ଫର୍ମାଟରେ ତାଙ୍କର ପାଞ୍ଚ ଶତକ ମଧ୍ୟ ରହିଛି, ଯାହା କୌଣସି ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସର୍ବାଧିକ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.